Meklēšana


Palīdzība
 • JURIST. Tiesību jaunumi un meklētājs
  JURIST darbību uztur Pitsburgas Juridiskā augstskola. Tās darbinieki un studenti, nepārtraukti sniedz jaunākās ziņas. Lapa piedāvā jaunāko informāciju tiesību sfērā pasaules mērogā, atsevišķi izdalot ASV, to štatu, konkrētu valstu ziņas. Pieeja Gazette - dokumentu katalogam, kas satur tiesību avotus. Izmantojams arī dokumentu meklētājs, kā arī pieejami video materiāli ar pasaulē nozīmīgiem tiesību jomas notikumiem.

 • Kanādas Augstākās tiesas spriedumi
  Kanādas Augstākās tiesas spriedumu datubāze. šī datubāze ir Kanādas Augstākās tiesas, Lexum un Monreālas Universitātes Juridiskās fakultātes kopprojekts.

 • Kanādas Juridiskās informācijas institūts (CanLII)
  Juridiskās informācijas meklēšanas iespējas, Kanādas federālo un provinču tiesību aktu un tiesu spriedumu pilni teksti (franciski un angliski).

 • Kanādas juridiskās pētniecības ceļvedis
  Ted Tjaden ceļvedis apkopo informāciju par Kanādas tiesību sistēmu, primārajiem un sekundārajiem informācijas avotiem, juridiskajām organizācijām (bibliotēkām, juridiskajām augstskolām), juridiskās literatūras izdevējiem un Kanādas drukātos un interneta juridiskās informācijas resursus pa nozarēm.

 • Kanādas reģionālie un divpusējie līgumi
  Informācija par Kanādas noslēgtajiem reģionālajiem un divpusējiem līgumiem, galvenokārt par tirdzniecības jautājumiem, un arī par citām sfērām, piemēram, brīvās tirdzniecības līgumi, dažādu tirdzniecības līgumu projekti ar starptautiskām organizācijām. Informācija par Kanādas starptautiskajām saistībām preču, pakalpojumu kustībā, eksporta, importa kontroli un PTO, NAFTA un FTAA.

 • Kanādas starptautisko līgumu informācija
  Informācija par starptautiskajiem līgumiem, kurus ir noslēgusi Kanāda - informācija gan par divpusējiem, gan daudzpusējiem. Pie katra līguma informācija par to, kurā gadā Kanāda pievienojusies, kādas valstis vai starptautiskas organizācijas vēl ir parakstījušas, kā arī citas ziņas. Saites uz citām mājas lapām par pārējām līgumslēdzēju pusēm.

 • Kanādas tiesību avoti internetā
  Kanādas tiesību avotus internetā apkopojusi Louise Tsang - iekļauti statūti un likumdošana, tiesu lietas un informācija par valdības resursiem.

 • Kanādas tiesību ceļvedis
  Ted Tjaden ceļvedis Kanādas tiesību sistēmā apkopo informāciju par Kanādas likumdošanu, tiesu praksi un juridiskajām profesijām.

 • Konstitūciju meklētājs
  Interneta lapa satur saišu katalogu par pasaules valstu konstitūcijām. Lielākā daļa no tām ir angļu valodā.

 • Konstitucionālās tiesas
  Saišu katalogs, kurā apkopotas pasaules valstu konstitucionālo tiesu mājaslapas.

 • Konstitucionālo Studiju centrs
  Resurss piedāvā saišu kolekciju uz Kanādas konstitucionālajiem resursiem, pasaules valstu konstitūcijām, dažādu tiesu praksi, informāciju par cilvēktiesībām un likumdevējiem pasaules valstīs.

 • Konstitucionālo tiesību pētniecība internetā
  Lapu ar ASV, to štatu un citu pasaules valstu konstitūcijām saišu kolekcija, saites uz zinātniskām publikācijām, tiesu spriedumiem, konstitucionālo tiesību pētniecības organizācijām.

 • Konstitucionālo tiesību resursi
  ASV Miera institūta sagatavots resursu katalogs, kurā apkopotas saites uz materiāliem par konstitūcijām un konstitūciju izstrādes procesu.

 • Lawlinks
  Lawlinks ir saišu katalogs, kurā apkopotas saites uz nacionālo tiesību, starptautisko tiesību un Eiropas Savienības tiesību resursiem internetā, kā arī piedāvāti padomi juridiskās informācijas meklēšanā. Lawlinks uztur Kentas Universitāte.

 • Lexum. Juridisko tehnoloģiju firma
  Lexum ir juridisko tehnoloģiju firma, pazīstama kā Kanādas juridiskās informācijas institūta CanLII izstrādātāja un uzturētāja. Mājas lapā pieejama informācija par firmas piedāvātajiem pakalpojumiem un risinājumiem, saites uz Lexum izstrādātajiem juridiskās informācijas portāliem.

1234