Meklēšana


Palīdzība
 • ASV Tieslietu departamenta Tiesību statistikas birojs
  ASV tiesību departamenta statistikas dati krimināltiesību sfērā: viktimizācija, cietumi, noziegumi, starptautiskie rādītāji, apsūdzības, kriminālās tendences u.c. dati.

 • Kembridžas Universitātes Juridiskā fakultāte
  Informācija par Kembridžas Universitātes juridisko fakultāti, studiju kursiem, informācija studentiem un pasniedzējiem, uzskaitīti un pieejami fakultātes ietvaros izveidotie tiesību nozaru centri. Tāpat pieejamas arī saites uz citiem resursu meklētājiem un datu bāzēm.

 • Maksa Planka institūts Freiburgā ārzemju un starptautiskajās krimināltiesībās
  Informācija par institūta pētnieciskajām aktivitātēm un Maksa Planka institūta darbinieku publikācijas. Plaša publikāciju kolekcija elektroniskā formātā, kā arī Vācijas likumdošana krimināltiesību sfērā. Pētniecisko projektu apskats un informācija par centra sadarbību ar visām pasaules valstīm. Bibliotēkas tiešsaistes katalogs. Informācija par Maksa Planka biedrību. Tematisku interneta saišu kolekcija.

 • Marta. Resursu centrs sievietēm
  Informācija par resursu centru sievietēm Marta, kura mērķis ir rūpēties par dzimumu vienlīdzību Latvijā. Informācija par integrācijas iespējām sievietēm, nestrādājošajiem un nabadzīgiem cilvēkiem. Informācija par sieviešu NVO tīklu Latvijā un tā darbības sfērām.

 • Somijas Nacionālā noziedzības novēršanas padome
  Mājas lapā pieejama informācija par padomes darbību un aktualitātēm, noziedzības novēršanas stratēģijām, padomes publikācijām.

 • Somijas policija
  Somijas policijas mājas lapā pieejama informācija par policijas izdotajām apliecībām un atļaujām (piemēram, pases, ID kartes, vadītāja apliecības, uzturēšanās atļaujas), īss ieskats noziegumu veidos un pirmstiesas kriminālprocesā, padomi cietušajiem, iespējas ziņot par noziegumiem.

 • Zviedrijas Miera un Arbitrāžas sabiedrība
  Zviedrijas Miera un Arbitrāžas sabiedrība ir vecākā un Skandināvijā lielākā miera organizācija. Lapā iespējams iepazīties ar organizācijas vēstures datiem un tās darbības pamatprincipiem, šobrīd norisošajiem projektiem, kā arī atskaitēm par sasniegumiem ieroču tirdzniecības kontroles jomā un par citu mērķu realizāciju.