Meklēšana


Palīdzība
 • Valdību publikācijas un kartes. Ārvalstu valdības
  Dažādu pasaules valstu valdību, valstisko un starpvaldību organizāciju mājas lapu katalogsm kuros atrodami valstu un organizāciju dokumenti. Tāpat pieejamas arī kartes un saites uz citiem sociālo zinātņu resursiem.

 • Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra
  Informācija par traktortehnikas reģistrēšanas noteikumiem. Ar to saistītie likumdošanas akti, statistika.

 • Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests
  Informācija par aktualitātēm Valsts ugunsdzēsības un glābšana dienestā, tai skaitā raksti par ugunsdrošību un ar to saistītajiem notikumiem presē, operatīvā informācija par dienesta darbību, statistika. Informācija par ugunsdzēsības muzeju un tā eksponātiem. Informācija par Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžu - iestājpārbaudījumu testu paraugi, uzņemšanas informācija, utl.

 • Vatikāns
  Informācija par Vatikānu - valsts uzbūvi - tiesām, attiecībām ar citām valstīm, hierarhiju, valsts sekretariātu, komisijām un sargiem-, normatīvie akti, svinības un to apraksti. Informācija par katolicisma pamatiem un atziņām, procesiju apraksti un citas atziņas.

 • Vjetnamas tiesību pētniecība
  Anh Luu ceļvedis ietver informāciju par Vjetnamas valsts iekārtu, Vjetnamas komunistu partiju, likumdošanu, valsts pārvaldes organizāciju, tiesu sistēmu un alternatīvo strīdu risināšanu. Tiesību pētniecības resursi.

 • Washlaw Web
  šo lapu piedāvā Washlaw Universitāte ASV. Pieeja Washlaw Universitātes bibliotēkas katalogam. Informācija par ASV štatu un federālo likumdošanu. ASV štatu tiesību aktu teksti. Juridiskās literatūras, žurnālu un apkārtrakstu katalogs. Vēsturiski dokumenti. Informācija par tiesību zinātņu studiju iespējām. Juridiskās vārdnīcas. Informācija par juridiskajiem birojiem un tiesisko palīdzību. Juridisko dokumentu un līgumu paraugi.

123456