Meklēšana


Palīdzība
 • Juridiskās informācijas institūts
  Plaša informācija par administratīvajām, konstitucionālajām tiesībām un cilvēktiesībām Amerikas Savienotajās Valstīs. Salīdzinošo tiesību un starptautisko tiesību katalogs. ASV federālās un štatu konstitūcijas un kodeksi, tiesu spriedumi. Pieeja Amerikas tiesību ētikas bibliotēkai un Sociālās labklājības bibliotēkai. Ievads juridisko tekstu sastādīšanā. Pētījumu un rakstu katalogs. Juridisko pakalpojumu un juridisko biroju katalogs.

 • Juridisko resursu ceļvedis internetā
  Interneta juridisko resursu ceļvedis, kuru izveidojusi ASV Kongresa bibliotēka. Ceļvedī apkopotas saites uz internetā atrodamajiem nacionālo un starptautisko tiesību resursiem.

 • Juridisko resursu ceļvedis Internetā
  Juridisko resursu saites Internetā, lielākā daļa no tām par Amerikas Savienotajām Valstīm. Juridisko dokumentu un līgumu paraugi. Juridisko žurnālu indeksi. ASV augstskolu tiesību zinātņu mācību kursu apraksti. ASV juridisko augstskolu indeksi un novērtējums. ASV augstskolu iestājeksāmenu paraugi, informācija par studentu asociācijām, padomi studentiem, raksti un pētījumi tiesību zinātnēs. Padomi un palīdzība tiem, kas vēlas studēt tiesību zinātnes. Profesionālo juristu organizāciju saites. Informācija par tālākizglītības kursiem, semināriem un konferencēm. Saites par tiesisko palīdzību, juristu birojiem un konsultācijām. Saites uz ASV valdības un ASV tiesu mājas lapām.

 • Juridisko resursu katalogs
  Delias Venables radīta juridisko resursu datu bāze. Satur informāciju, kas var būt noderīga individuālām personām, kompānijām, juristiem un studentiem. Satur norādes uz interneta lapām par dažādām organizācijām, juridisko palīdzību, juridiskās karjeras iespējām, juridiskās literatūras izdevējiem galvenokārt Apvienotajā Karalistē un īrijā. Papildus satur interneta saišu kolekciju par juridiskajiem resursiem pa tēmām, piemēram, ekoloģiskās tiesības, krimināltiesības u.c.

 • Justia
  Justia darbības mērķis ir uzlabot pieeju bezmaksas un ērti atrodamiem juridiskajiem resursiem. šis mērķis tiek īstenots, uzturot plašu saišu katalogu ar ASV un Latīņamerikas tiesību resursiem internetā. Saišu kolekcija ietver tādas tēmas kā tiesību akti, tiesu prakse, juridiskā izglītība un juridiskās profesijas, raksti, blogi un tvīti.

 • Kamerūnas tiesību izpēte
  Charles Manga Fombad ceļvedis sniedz informāciju par Kamerūnas tiesību sistēmu, tiesu struktūru un pārvaldi, tiesību avotiem un juridiskajām profesijām. Ceļvedis satur saites uz interneta resursiem Kamerūnas tiesību izpētei.

 • Kanādas juridiskās pētniecības ceļvedis
  Ted Tjaden ceļvedis apkopo informāciju par Kanādas tiesību sistēmu, primārajiem un sekundārajiem informācijas avotiem, juridiskajām organizācijām (bibliotēkām, juridiskajām augstskolām), juridiskās literatūras izdevējiem un Kanādas drukātos un interneta juridiskās informācijas resursus pa nozarēm.

 • Kanādas tiesību avoti internetā
  Kanādas tiesību avotus internetā apkopojusi Louise Tsang - iekļauti statūti un likumdošana, tiesu lietas un informācija par valdības resursiem.

 • Kanādas tiesību ceļvedis
  Ted Tjaden ceļvedis Kanādas tiesību sistēmā apkopo informāciju par Kanādas likumdošanu, tiesu praksi un juridiskajām profesijām.

 • Kanonisko tiesību ceļvedis
  Don Ford kanonisko tiesību ceļvedis - katoļu baznīca (romānu, austrumu), ortodoksālā, anglikāņu, luterāņu, mormoņi.

 • Kārdifas Juridisko izdevumu abreviatūru indekss
  Kārdifas Universitātes veidotais indekss satur informāciju par juridisko izdevumu abreviatūrām. Pieejams viegli lietojams meklētājs juridisko izdevumu nosaukumu un tiem atbilstošo abreviatūru meklēšanai.

 • Karību tiesību pētniecības ceļvedis
  Yemisi Dinas sniegtā informācija par Karību reģiona valstu uzbūvi, tiesību sistēmu, tiesu sistēmu, starptautiskajām tiesībām, likumdošanu, juridisko izglītību.

 • Kazahstānas tiesības: interneta resursu ceļvedis
  Interneta resursu saraksts, kuros atrodama informācija par Kazahstānas valsts iekārtu un tiesību sistēmu. Autori - Oleg Stalbovsky, Maria Stalbovskaya un Anuar A. Nurakhmet.

 • Kenijas tiesību pārskats
  Kenijas tiesību akti, tiesu prakse, oficiālais valdības laikraksts, informācija par jaunumiem likumdošanā un tiesu praksē, saites uz juridiskās informācijas resursiem internetā.

 • Kenijas tiesību pētniecība
  Tom Ojienda un Leonard Obura Aloo ceļvedis ietver informāciju par Kenijas tiesību sistēmu un tiesību avotiem, tiesu sistēmas struktūru un jurisdikciju, juridiskās informācijas meklēšanu un juridiskajām profesijām.

56789101112131415