Meklēšana


Palīdzība
 • Interights. Starptautiskais centrs cilvēktiesību aizsardzībai
  Starptautisko cilvēktiesību tiesu spriedumu meklēšana pēc tēmām, valstīm. Cilvēktiesību līgumu un institūciju meklēšana. Starptautiskais cilvēktiesību tiesiskās aizsardzības centrs tika nodibināts, lai atbalstītu un veicinātu cilvēktiesību un pamatbrīvību tiesisko aizsardzību visā pasaulē, efektīvi piemērojot starptautiskās un salīdzinošās cilvēktiesības.

 • Īrijas tiesības
  Korkas Universitātes Juridiskās fakultātes resurss, kurā apkopotas saites uz Īrijas tiesību resursiem internetā.

 • Islama un Tuvo Austrumu tiesību centrs
  Grāmatu apskats, interneta resursu kolekcija.

 • Japānas komercarbitrāžas asociācija (JCAA)
  Informācija par starptautiskās arbitrāžas iespējām Japānā - par Japānu kā arbitrāžas vietu, Japānas arbitrāžas noteikumi, kā arī skaidrojumi dažādiem ar arbitrāžu saistītiem terminiem un arbitrāžas procesuālo dokumentu paraugi, arbitrāžas procesa shēma, īpašās prasības ārvalstu juristiem, kuri vēlas būt par pārstāvjiem Japānā, JCAA arbitrāžas noteikumi un to skaidrojumi, klauzulas par Komerciālās arbitrāžas pētniecisko institūtu. Informācija par dažādām komerciālajām jomām Japānā JCA avīzēs. Saites uz citām mājas lapām par dažādām pasaules arbitrāžas asociācijām.

 • Jeila Tieslietu skolas Globālo tiesību problēmjautājumu centrs
  Centrs nodarbojas ar starptautisko tiesību, ārlietu un nacionālās drošības jautājumu pētniecību. Mājas lapā ir pieejami centra personāla publicētie raksti un pētījumi, kā arī centra sagatavotās apelācijas sūdzības.

 • Juridiskās informācijas teorijas un metožu institūts (ITTIG)
  Itālijas Juridiskās informācijas teorijas un metožu institūta (ITTIG) tīmekļa vietne. Informācija par institūta darbību un piedāvātajiem pakalpojumiem (konsultācijas, apmācība, maksas datu bāzes u.c.)

 • Juridisko resursu centrs (Dienvidāfrika)
  Informācija par Juridisko resursu centra projektiem un publikācijām. Piedāvā ziņas un rakstus par cilvēktiesībām, Dienvidāfrikas Konstitucionālās tiesas, Augstākās tiesas un Augstās tiesas spriedumus. Ietver āfrikas cilvēktiesību resursu saišu kolekciju.

 • JURIST. Tiesību jaunumi un meklētājs
  JURIST darbību uztur Pitsburgas Juridiskā augstskola. Tās darbinieki un studenti, nepārtraukti sniedz jaunākās ziņas. Lapa piedāvā jaunāko informāciju tiesību sfērā pasaules mērogā, atsevišķi izdalot ASV, to štatu, konkrētu valstu ziņas. Pieeja Gazette - dokumentu katalogam, kas satur tiesību avotus. Izmantojams arī dokumentu meklētājs, kā arī pieejami video materiāli ar pasaulē nozīmīgiem tiesību jomas notikumiem.

 • Justia
  Justia darbības mērķis ir uzlabot pieeju bezmaksas un ērti atrodamiem juridiskajiem resursiem. šis mērķis tiek īstenots, uzturot plašu saišu katalogu ar ASV un Latīņamerikas tiesību resursiem internetā. Saišu kolekcija ietver tādas tēmas kā tiesību akti, tiesu prakse, juridiskā izglītība un juridiskās profesijas, raksti, blogi un tvīti.

 • Kanādas Juridiskās informācijas institūts (CanLII)
  Juridiskās informācijas meklēšanas iespējas, Kanādas federālo un provinču tiesību aktu un tiesu spriedumu pilni teksti (franciski un angliski).

 • Karību tiesību pētniecības ceļvedis
  Yemisi Dinas sniegtā informācija par Karību reģiona valstu uzbūvi, tiesību sistēmu, tiesu sistēmu, starptautiskajām tiesībām, likumdošanu, juridisko izglītību.

 • ķīnas tiesības internetā
  Joan Liu sniedz informāciju par pieejamajiem ķīnas tiesību resursiem internetā un rīcības modeli ar tiem. Pieejama informācija par ķīnas tiesību sistēmu, juridiskās informācijas sistēmu, internetā pieejamajiem resursiem.

 • Klusā okeāna salu Juridiskās informācijas institūts (PacLII)
  Klusā okeāna valstu juridiskās informācijas sistēma, kurā ir iespējams atrast valstu likumdošanu, tiesu spriedumus un citu juridisko informāciju, pieejami dokumentu pilni teksti.

 • Kornela Universitātes Tieslietu skolas Juridiskās informācijas institūts (Cornell LII)
  Institūta darbs ir veltīts brīvas juridiskās informācijas aprites nodrošināšanai. Institūta mājas lapā ir pieejama plaša ASV tiesību aktu un tiesu prakses kolekcija, saites uz citu pasaules valstu un starptautiskajām tiesībām, līgumu un juridisku dokumentu paraugi, kā arī juridiskā enciklopēdija.

 • Latvijas Cilvēktiesību centrs (LCC)
  Lapa sniedz informāciju par tādām LCC darbības sfērām kā sabiedrības integrācija, iecietība un pretdiskriminācija, patvēruma meklētāju un slēgtās iestādēs atrodošos personu tiesības. Pieejama informācija par LCC sniegto juridisko palīdzību, kā arī LCC publikācijas par dažādiem cilvēktiesību jautājumiem.

12345678